Caplíkova herna

Naše herna je k dispozici všem dětem, i těm nejmenším. Je koncipována tak, aby umožňovala dítěti volný pohyb a omezovala případná rizika (např. pád z výšky a pod.). Rodiče mají soustavně přehled o tom, kde se jejich dítě pohybuje a co dělá. 

Herna je otevřena od září do června od pondělí do pátku v čase 8:16 - 17:00

O letních prázdninách informujeme o provozní době herny v sekci AKTUALITY.

 

 

 

HERNA "šámbréé separéé"

Jste malá či početnější parta maminek a chcete si posedět při kávě v herně, kde si Vaše děti mohou nerušeně hrát stranou od ostatních, na malém prostoru, kde máte svá dítka nepřetržitě na očích?

Nově si u nás můžete rezervovat pobyt v herničce v přízemí!!!

JAK TO FUNGUJE?

-rezervujete si konkrétní datum (na dopoledne či odpoledne) na emailu caplovam@seznam.cz nebo na tel. 724 166 169

-přijdete v domluvený den nahoru, u obsluhy herny si objednáte občerstvení dle denní nabídky a ta Vám zároveň odemkne prostor přízemní herny

-poté už si jen užíváte - maminky dobrou kávu a povídání s kamarádkami nebo pracovní záležitosti....a děti si za Vašeho dohledu klidně hrají v hezkém prostředí.

-při odchodu pouze zajdete oznámit obsluze, že opouštíte prostor, aby jej mohla uzamknout

Cena: 40Kč/dítě!!! :-) To stojí za vyzkoušení!!!

(Herna "šámbréé separéé" funguje v pracovní dny v průběhu školního roku tzn. od září do červa pondělí až pátek)

Káva a občerstvení

Našim návštěvníkům - malým i velkým nabízíme v prostorách naší herny pohodlné posezení s pestrou nabídkou lahodného občerstvení.

Můžete u nás posnídat, v době oběda zaženete hlad domácí polévkou či toustíkem a pro mlsouny nabízíme celou řadu dezertů... 

Caplíkovou chloubou je káva z pražírny Rituale Caffé. Směs dvou druhů kávy arabica z oblasti Brazílie a Hondurasu má menší obsah kofeinu, tudíž se jí nemusí obávat ani kojící maminky. Naše káva má příjemnou, jemně ovocitou chuť. Při její přípravě dbáme na správnou technologii, abychom zachovali její jedinečnou kvalitu. Všechny naše kolegyně, které pro Vás kávu připravují, absolvovaly odborné školení.  Kávu objednáváme vždy dle aktuální potřeby, tudíž můžeme garantovat její stoprocentní čerstvost. 

 

Narozeninové oslavy

Hledáte místo, kde uspořádat narozeninovou oslavu pro Vaše děťátko mimo rušná centra s davy lidí a přitom s hojností zábavy? 

Na Vaše přání můžeme zajistit výzdobu, občerstvení a třeba i skákací hrad... vše záleží na Vašich představách a dohodě s námi.

S Vaší párty Vám poradí a termín zarezervuje Mirka Dušáková (viz záložka KONTAKTY)